Правен свят - Коментар http://new.legalworld.bg/rss/?rubrid=14&title=%D0%9A%D0%BE%D0%BC%D0%B5%D0%BD%D1%82%D0%B0%D1%80 bg CRSS generator Какви са промените в новия Закон за марките и географските означения http://new.legalworld.bg/show.php?storyid=83871 Fri, 13 Dec 2019 16:49:00 +0200 Новата фигура на Инспекторат във Върховната касационна прокуратура http://new.legalworld.bg/show.php?storyid=83793 Wed, 11 Dec 2019 10:18:00 +0200 Депутатите премахват доброволните продажби и между редовете отново ощетиха длъжниците* http://new.legalworld.bg/show.php?storyid=83784 Tue, 10 Dec 2019 15:14:00 +0200 Закон заради личността не е добре* http://new.legalworld.bg/show.php?storyid=83750 Mon, 09 Dec 2019 10:04:00 +0200 За първи път криптовалутите станаха обект на регулация от българското законодателство http://new.legalworld.bg/show.php?storyid=83728 Fri, 06 Dec 2019 10:58:00 +0200 За морала и зависимостите в правосъдието – глобално и у нас* http://new.legalworld.bg/show.php?storyid=83656 Wed, 04 Dec 2019 08:45:00 +0200 Четирима от ВСС подпомагат рушенето на устоите на правото и държавността http://new.legalworld.bg/show.php?storyid=83658 Wed, 04 Dec 2019 12:00:00 +0200 Мъдрите напътствия на дядо Гъдялко http://new.legalworld.bg/show.php?storyid=83573 Mon, 02 Dec 2019 08:42:00 +0200 Конституцията не е индулгенция за лошо управление* http://new.legalworld.bg/show.php?storyid=83603 Mon, 02 Dec 2019 13:45:00 +0200 Прокурор, лансиран от издания на подсъдимия Прокопиев, подаде оставка http://new.legalworld.bg/show.php?storyid=83542 Wed, 27 Nov 2019 14:57:00 +0200 Ако Грета Тунберг бе българка, щеше да е от ССБ http://new.legalworld.bg/show.php?storyid=83364 Mon, 18 Nov 2019 07:56:00 +0200 Изборът на Гешев и на Панов – приликите и разликите http://new.legalworld.bg/show.php?storyid=83270 Tue, 12 Nov 2019 10:14:00 +0200 Следва ли да бъде въведен задължителен елемент за провеждане на медиация по определени спорове? http://new.legalworld.bg/show.php?storyid=83235 Mon, 11 Nov 2019 11:37:00 +0200 Законът за управление на етажната собственост се нуждае от актуализация http://new.legalworld.bg/show.php?storyid=83095 Mon, 04 Nov 2019 10:12:00 +0200 Дойде времето, в което начело на прокуратурата трябва да застане прокурор http://new.legalworld.bg/show.php?storyid=83078 Fri, 01 Nov 2019 15:44:00 +0200 Владимирови вълнения в Районен съд-Благоевград http://new.legalworld.bg/show.php?storyid=82989 Mon, 28 Oct 2019 15:02:00 +0200 Христо Иванов е един от основните виновници за липсата на масовост в реакциите срещу Гешев* http://new.legalworld.bg/show.php?storyid=82970 Sat, 26 Oct 2019 13:16:00 +0300 Защо подкрепих Иван Гешев* http://new.legalworld.bg/show.php?storyid=82948 Fri, 25 Oct 2019 11:52:00 +0300 Крахът на жълтопаветния планктон* http://new.legalworld.bg/show.php?storyid=82892 Wed, 23 Oct 2019 14:52:00 +0300 Истините и лъжите за едно посещение в САЩ* http://new.legalworld.bg/show.php?storyid=82837 Tue, 22 Oct 2019 08:15:00 +0300 Как Цацаров издигна прокуратурата на международната сцена http://new.legalworld.bg/show.php?storyid=82839 Tue, 22 Oct 2019 08:25:00 +0300 Липсващата Правна помощ* http://new.legalworld.bg/show.php?storyid=82827 Mon, 21 Oct 2019 13:24:00 +0300 Каквото каже висшият съдия… съгласяваме се! http://new.legalworld.bg/show.php?storyid=82733 Wed, 16 Oct 2019 10:03:00 +0300 Трудното за Иван Гешев предстои* http://new.legalworld.bg/show.php?storyid=82651 Fri, 11 Oct 2019 09:17:00 +0300 Убиецът Джок и новото разделение в България* http://new.legalworld.bg/show.php?storyid=82593 Tue, 08 Oct 2019 16:00:00 +0300 Не Панов, а Прокопиев се интересува от работата на Иван Гешев http://new.legalworld.bg/show.php?storyid=82557 Mon, 07 Oct 2019 08:26:00 +0300 Лозан Панов задълбочава конфронтацията с ГЕРБ http://new.legalworld.bg/show.php?storyid=82490 Wed, 02 Oct 2019 10:13:00 +0300 Как Калин Калпакчиев качи в една лодка Доковска и Филчев http://new.legalworld.bg/show.php?storyid=82496 Wed, 02 Oct 2019 15:00:00 +0300 Хвани ме, ако можеш! http://new.legalworld.bg/show.php?storyid=82419 Mon, 30 Sep 2019 11:14:00 +0300 Двойният стандарт на грантовите съдии* http://new.legalworld.bg/show.php?storyid=82429 Mon, 30 Sep 2019 13:39:00 +0300